Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Вишка-тура — критерії вибору при покупці

Вишка-тура — критерії вибору при покупці

Вишки призначені для виконання будівельних та монтажних робіт на відносно великих висотах. Вони зазвичай застосовуються при виконанні монтажу, обробки і ремонту. У пошуковику за запитом вишка тура київ можна знайти безліч компаній, що пропонують купити цю модульну конструкцію. Щоб придбати максимально відповідний для ваших цілей варіант, рекомендується ознайомитися з представленими нижче критеріями.

Основні параметри при виборі вишка-тур

Якщо ви вирішили купити вишку туру будівельну, то вам необхідно звернути увагу на наступні критерії:

  • Висота: зазвичай ці вишки мають висоту від 3 до 20 метрів. Маленькі конструкції підійдуть для виконання ремонту фасаду невеликих будинків. У свою чергу, високі варіанти більш універсальні: якщо працівникові потрібно піднятися всього на пару метрів, він може просто прибрати зайві елементи.
  • Число секцій: одна секція відповідає висоті одного поверху. Якщо, наприклад, планується працювати з фасадом великих торгових центрів або багатоповерхових житлових будинків, рекомендується брати вишки з 10 і більше секціями.
  • Площа: щоб працівникам було комфортно на вишці, вона повинна мати площу в 1,2 x 2 або 2 x 2 метри. Якщо ж на ній буде знаходитися не більше однієї людини одночасно, то можна взяти варіант з меншими розмірами.
  • Навантаження: багато ремонтних робіт припускають використання важкої техніки та інструментів. Якщо це ваш випадок, то краще вибрати вишку з максимальною вантажопідйомністю - 250 кг на квадратний метр.

Якщо ви часто займаєтеся будівельними роботами, то покупка власної вишки тура безумовно стане хорошим вкладенням.

Вишка тура пересувна купити безпосередньо від заводу-виробника - це 100% гарантія забезпечення оригінальними комплектуючими та запасними частинами, що в свою чергу підвищує надійність їх використання.