ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

Умови виконання оплати та транспортування нашої продукції

УМОВИ ОПЛАТИ

Для того щоб ми могли приступити до виконання замовлення, вам необхідно оформити замовлення і договір, який протягом доби після оформлення буде відправлений вам на електронну адресу (для іногородніх клієнтів). Потім необхідно внести 100% передоплату згідно виставленого рахунку. Готівковий розрахунок можна зробити в офісі компанії «РІК-ПЛАСТ».

РІЗНОМАНІТНІ ВАРІАНТИ ПЛАТЕЖІВ

Безготівковий
розрахунок

Безнал

Картки
«VISA»

VISA

Картки
«MasterCard»

MasterCard

Банківські
системи

Приват24

Системи
платежів

LIQPAY

УМОВИ ДОСТАВКИ

Ми виконуємо доставку по Києву та Україні - наступної своєї продукції: будівельні риштування, вишка-тури та підмостки. У разі закупівлі оптової партії ми готові розглянути можливість безкоштовної доставки виробів в регіони України.

За індивідуальною домовленістю доставка в регіони здійснюється за допомогою кур'єрської служби «САТ». По Києву і в разі великих замовлень доставка здійснюється на особистому транспорті нашої компанії.

Відвантаження та доставка товару виконуються за умови 100% передоплати в терміни, обумовлені в договорі. У день зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок або внесення оплати в касу ми приступаємо до комплектації замовлення згідно всіх пунктів, обумовлених у договорі.

Термін доставки - від 1 до 3 днів. Всі товари при відправці застраховані на повну вартість. Отримати товари ви можете в одному з офісів кур'єрської служби, розташованому в вашому регіоні.

АДРЕСИ ПРЕДСТАВНИЦТВ КУР'ЄРСЬКИХ СЛУЖБ

SAT

Всю додаткову інформацію ви завжди можете дізнатися у наших менеджерів зателефонувавши до нас в офіс за телефонами зазначеними у верхній частині нашого сайту.