Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Особливості конструкцій та сфера застосування вишка-тур

Вишка-тура — переваги і особливості

Так заведено, що для проведення фасадних або ремонтно-будівельних робіт на висоті, як правило, використовуються ті чи інші типи будівельних риштувань. Але на сьогоднішній день замість них, все частіше стали застосовувати вишка-тури. По суті, вони є одним з різновидів риштувань - баштові конструкції. Таке обладнання має низку переваг - невелику вагу, мобільність, простоту транспортування і збірки, та багато іншого - тому і пошуковий запит, наприклад, «будівельні тури вишки на колесах» є досить популярним.

Особливості конструкцій та сфера застосування вишка-тур

Вишки-тури - це збірно-розбірні металоконструкції. Висота їх може становити від 3 до 20 метрів. Вони збираються з опор і перекладин, які зазвичай виготовляються зі сталі або алюмінію і пофарбовані спеціальним полімерним покриттям. Для підйому на вишку-туру використовуються драбини, розташовані з боків. Робоча площадка зазвичай виготовляється з дерева і часто оснащується люком. На вишці може розташовуватися один майданчик або кілька на різних висотах. Її розміри становлять зазвичай від 0,8 х 1,6 метрів до 2 х 2 метри. За її периметром встановлюється огорожа. Вишки комплектуються колесами і домкратами. Їх використовують під час будівельних, монтажних, реставраційних та ремонтних робіт, для обслуговування складського або електротехнічного обладнання, при установці рекламних конструкцій.

Переваги вишка-тур

Монтаж і демонтаж конструкцій займає максимально малу кількість часу, на відміну від тих же риштувань. При цьому для складання або розбирання немає потреби в складному обладнанні. У розібраному вигляді тури займають небагато місця, що полегшує їх транспортування і складське зберігання. Конструкції відрізняються гарною стійкістю. Завдяки домкратам їх можна встановлювати навіть на нерівні поверхні. Якісна вишка тура пересувна купити яку можна в тому числі і в нашій компанії, забезпечує робочим безпеку при знаходженні на висоті.

Вишки тури купити дешево в Києві ви зможете відвідавши наш офіс та виконавши оплату будь-яким зручним для вас шляхом або ж оформити замовлення прямо на цьому сайті обравши відповідну для вас вишку з 31 виду в нашому асортименті.