ВИШКИ ТУРИ

Будівельні тури - опис, характеристики та ціни

При будівельно-монтажних роботах, часто з'являється необхідність купити вишки тури для використання на висоті. Тура вишка будівельна - це сходова конструкція баштового типу, секції якої утворюються двома паралельними сходами і для підвищення жорсткості з'єднуються променями, з кріпленням на замках сходів. Основа таких вишок встановлюється на раму, забезпечену колесами і домкратами. Конструкція забезпечує високу надійність і мобільність пересування, в той час як наявність домкратів гарантує вирівнювання вишки при можливих нерівностях робочої поверхні, на якій встановлена ​​дана металоконструкція.

Наша компанія пропонує на вибір будівельні тури вишки на колесах з конструкцій найрізноманітнішого виконання. Зокрема, всі вироблені нами вишки-тури можуть поставлятися з комплектом спеціальних стабілізаторів, які надають виробу додаткову стійкість. Будівельні стаціонарні вишка тури на колесах допускають безпечну роботу на висотах від 3 метрів і до 20 метрів, з кріпленням секцій за допомогою прапорцевих замків. При бажанні замовника можуть бути забезпечені спеціальними розтяжками для її кріплення до стін будівлі.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ НАШИХ ВИШКА ТУР

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Універсальність та надійність конструкції. Купити вишка тура будівельна - значить отримати обладнання, призначене для виконання різних висотних робіт: при очищенні фасадів багатоповерхових будівель, при монтажі освітлювальної арматури, в ході виконання різноманітних реставраційних робіт, обслуговування складських та торгових майданчиків тощо.

ЦІНОУТВОРЕННЯ

Будівельні тури і ціни на них, не сильно відрізняються від вартості будівельного риштування, що дає можливість придбати дане обладнання навіть невеликим фірмам і приватним особам, які займаються різними роботами на висоті. А з огляду на невеликі розміри в розібраному вигляді, можна не турбуватися про велике складське приміщення для їх зберігання.

ВИШКА-ТУРИ

АСОРТИМЕНТ

Модельний ряд вишка-тур які випускаються нашою компанією, досить великий і нараховує на даний момент - 31 вид пересувних вишок різних розмірів. Вишка тура купити можна з секціями різних габаритних розмірів, різним виконанням майданчиків і комплектацією під конкретні запити. У нас також передбачена оренда вишок будівельних за доступними цінами та на любий термін.

РОЗМІРИ

Габаритні розміри та міцність майданчика дозволяють виконувати встановлення механізованої лебідки, за допомогою якої можна доставляти на висоту необхідні будівельні матеріали та інструменти на вишка-тури пересувні на колесах. При цьому максимальна висота може бути оперативно змінена відповідно до ситуаційних вимог.

Виготовленні нами вишки-тури відрізняються підвищеною стійкістю. Для цього в їх схемі передбачені розпірки, а підвищену безпеку працюючих на такій споруді забезпечується наявністю надійних настилів та огороджень. Крім того, для безпеки переміщення по вишці, на кожному її майданчику передбачений спеціальний люк, за допомогою якого робітник може швидко піднятися на наступний ярус.

ЗАГАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ ВИШКА-ТУР НАШОГО ВИРОБНИЦТВА

РОБОЧА ПЛАТФОРМА

Розміри настилу для виконання робіт у наших моделей вишка-тур в залежності від типу - рівні довжині від 1600 мм до 2000 мм і ширині від 800 мм до 2000 мм

СУКУПНА ВИСОТА

Мінімальна і максимальна габаритна висота у наших вишка тур, від 3000 мм у найменшої моделі вишки і 20 000 мм у найбільшої вишка-тури

ВАГА КОНСТРУКЦІЇ

Вага одного комплекту будівельної вишки-тура в зборі - від 90 кілограм у найменшої і 638 кілограм у найбільшої і залежить від моделі тури

ПИТОМЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Найбільше максимальне навантаження у будь-якого типу будівельної вишки тура нашого виробництва - дорівнює 200 кг на кожен квадратний метр металоконструкції

ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВИШКА ТУР

Де купити вишка тура?

Вишка тура будівельна купити в Києві можна безпосередньо на складах або офісі нашої компанії, а також зробити замовлення прямо тут на нашому сайті додавши товар у кошик та потім відправивши заявку. Якщо ви з іншого регіону, то ми виконуємо доставку практично по всій Україні.

Як вишка тура купити або оплатити?

Вишка тура пересувна купити, можна як і за безготівковим розрахунком, так і іншим зручним для вас шляхом - це одна з наших пропозицій, яка може зацікавити покупців і з інших міст. Більше інформації тут.

Як отримати тур вишку?

При укладанні відповідного договору вишка-тура може бути вислана за необхідною адресою, з використанням послуг перевізних фірм з нашого списку. У разі закупівлі оптової партії вишка тура пересувна, ми готові розглянути можливість безкоштовної доставки виробів в суміжні області.

Чи можлива оренда будівельної вежі тури?

Наша компанія надає послугу оренда вишок будівельних за конкурентною вартістю, більш того ви можете взяти в оренду вишка тура, обравши потрібну з усіх наших моделей. Детальна інформація знаходиться на цій сторінці.

Тура будівельна купити безпосередньо від виробника - це 100% гарантія забезпечення якісними комплектуючими та запасними частинами, що підвищує надійність використання. Вишка-тура ціна на яку одна з найнижчих по Україні, а якщо порівнювати з вишка тура алюмінієва ціна значно нижча.

Компанія «РІК-ПЛАСТ» зацікавлена ​​тільки в сумлінному виконанні своїх замовлень!

Оцінка подачі інформації

Ваша оцінка подачі інформації на цій сторінці?: 98.33% - 3 думок
Відмінно
98%