Вишка-тури 2.0 х 2.0

Професійна будівельна вишка тура

При проведенні різноманітних монтажних робіт виникає необхідність виконання певних етапів на висоті. Відмінним рішенням в такій ситуації стане вишка тура пересувна 2.0 х 2.0. Кожна представлена ​​на нашому сайті модель має високі показники надійності, якості і мобільності. Одною з переваг тур вишки перед будівельними риштуваннями є можливість переміщення в зібраному вигляді. Допустиме навантаження складає близько 200 кг. Ну, а якщо вам потрібна вишка-тура невеликих габаритів, радимо звернути увагу на підмостки нашого виробництва.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИШКА-ТУР 2.0 х 2.0

РОБОЧА ПЛАТФОРМА

Розміри настилу для виконання робіт у всіх моделей вишка-тур 2.0 х 2.0 рівні довжині 2000 мм та ширині 2000 мм

СУКУПНА ВИСОТА

Мінімальна і максимальна габаритна висота у вишки тури 2.0 х 2.0, дорівнює 4200 мм у вишки (2+1) і 20 000 мм у вишка-тури (16+1)

ВИШКА-ТУРИ 2.0 x 2.0

ВАГА КОНСТРУКЦІЇ

Вага одного комплекту будівельної вишки-тура 2.0 х 2.0 в зборі - від 190 до 638 кілограм і залежить від моделі тури

ПИТОМЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Найбільше максимальне навантаження у будь-якого типу вишки тура - дорівнює 200 кг на кожен квадратний метр конструкції

Будівельні тури вишки на колесах виготовляються з конструкційної сталі з поверхневим полімерним покриттям. В якості матеріалу настилу застосовується вологостійка багатошарова фанера. З метою зручності в експлуатації вишка тура пересувна 2.0 х 2.0 обладнана плоскими сходами зі ступенями, покриття яких виключає ковзання при підйомі. Дані моделі вишок не передбачають комплектацію стабілізаторами, але при необхідності, їх завжди можна замовити окремо.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ НАШИХ ВИШКА ТУР 2.0 х 2.0

НАДІЙНІСТЬ

В конструкції вишки передбачені здвоєні діагоналі, також високу безпеку робочих забезпечують міцні настили з люком

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Високий ступінь багатофункціональності, призначеної для виконання самих різних зовнішніх та внутрішніх робіт

ШВИДКІСТЬ

Миттєва фіксація секцій гарантує для конструкції вишки-тури легке складання та розбирання, зберігаючи високу ступінь стійкості каркасу

МОБІЛЬНІСТЬ

Рухливість при експлуатації забезпечують колеса, що дозволяє переміщати конструкцію навіть по нерівностям не розбираючи її

Конструкція кожної з представлених вишок має високий рівень стійкості, яка забезпечує надійність і безпеку в процесі експлуатації. При необхідності переміщати її по периметру, виконати це завдання буде не важко через наявність комплекту колес. Завдяки використанню високоякісних матеріалів в процесі експлуатації вишки-тури не піддаються механічному впливу вологи, забезпечуючи тривалий експлуатаційний період. Чудовим доповненням кожної моделі є доступна вартість і високий рівень якості. Якщо ж зараз ваш бюджет не дозволяє купити вишку туру будівельну ви можете розглянути варіант оренда будівельної вишки тури у нас.

Купити вишки тури в Києві можна відвідавши наш офіс і виконати оплату будь-яким зручним для вас шляхом або ж оформити замовлення прямо на цьому сайті обравши потрібну для вас продукцію.

Оцінка подачі інформації

Ваша оцінка подачі інформації на цій сторінці?: 93.33% - 3 думок
Відмінно
93%