Вишка-тури 2.0 х 0.8

Надійна і якісна пересувна вишка тура

Новий тип вишок від нашої компанії. Ця надійна та якісна конструкція забезпечує великий спектр застосування вишки-тури 2.0 х 0.8. Залежно від моделі певні технічні параметри можуть змінюватися, у тому числі висота конструкції та параметри робочого майданчика, показник допустимого навантаження та інше. Завдяки високому рівню міцності та надійності кожна вишка-тура забезпечує безпеку протягом усього експлуатаційного періоду. Використовувати її можна для виконання різних робіт на висоті. Якщо вам потрібна пересувна вишка туру будівельна ще менших розмірів, радимо звернути увагу на будівельні підмостки нашого виробництва, тобто від компанії «РІК-ПЛАСТ».

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИШКА-ТУР 2.0 х 0.8

РОБОЧА ПЛАТФОРМА

Розміри настилу для виконання робіт у всіх видів тур вишок 2.0 х 0.8 рівні довжині 2000 мм та ширині 800 мм

СУКУПНА ВИСОТА

Мінімальна і максимальна габаритна висота у вишок-тур 2.0 х 0.8, відповідно 3500 мм у вишки (1+1) та 15 500 мм у тури (7+1)

ВИШКА-ТУРИ 2.0 x 0.8

ВАГА КОНСТРУКЦІЇ

Вага одного комплекту будівельної вишки 2.0 х 0.8 в зборі - від 120 до 260 кілограм і залежить від типу вишки

ПИТОМЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Найбільше максимальне навантаження у будь-якого типу вишки тура - дорівнює 200 кг на кожен квадратний метр конструкції

Вишки тура будівельні на колесах виготовляються з конструкційного металу з поверхневим полімерним покриттям. В якості матеріалу настилу застосовується вологостійка багатошарова фанера. З метою зручності в експлуатації монтажна тура 2.0 х 0.8 обладнана плоскими сходами зі ступенями, покриття яких виключає ковзання при підйомі. Дані моделі вишок не передбачають комплектацію стабілізаторами, але при необхідності, їх завжди можливо замовити додатково.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ НАШИХ ВИШКА ТУР 2.0 х 0.8

НАДІЙНІСТЬ

В конструкції вишки передбачені здвоєні діагоналі, також високу безпеку робочих забезпечують міцні настили з люком

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Високий ступінь багатофункціональності, призначеної для виконання самих різних зовнішніх та внутрішніх робіт

ШВИДКІСТЬ

Миттєва фіксація секцій гарантує для конструкції тур вишки легке складання та розбирання, зберігаючи високу ступінь стійкості каркасу

МОБІЛЬНІСТЬ

Рухливість при експлуатації забезпечують колеса, що дозволяє переміщати конструкцію навіть по нерівностям не розбираючи її

Під час проведення будівельних або зовнішніх оздоблювальних робіт, деякі етапи передбачають необхідність підніматися на висоту. Відмінним рішенням в такому випадку стане використання вишки-тури, при цьому невелика вага конструкції і наявність колес забезпечують легке переміщення без необхідності розбирати конструкцію. Кожен елемент виготовлений з високоякісного матеріалу, завдяки якому значно збільшується експлуатаційний період. Крім широкої функціональності та безпеки, можна застосовувати вишку-туру 2.0 х 0.8 для різних цілей, при цьому доступні ціни нашої компанії дозволять вибрати найбільш вигідну пропозицію. Якщо з якоїсь причини вартість вишки тури будівельної вам зараз не по кишені ви можете взяти в оренду вишку у нашої компанії.

Вишки тури будівельні купити дешево в Києві можна завітавши до нас в офіс та виконати оплату будь-яким зручним для вас шляхом або ж оформити замовлення прямо на цьому сайті обравши потрібну продукцію.

Оцінка подачі інформації

Ваша оцінка подачі інформації на цій сторінці?: 93.33% - 3 думок
Відмінно
93%