ПРО КОМПАНІЮ

Коротка інформація про компанію «РІК-ПЛАСТ»

НА РИНКУ УКРАЇНИ З 2000 РОКУ!!

Понад 3000 успішно виконаних крупних контрактів

Сертифіковане виробництво та продукція

Гарантія 1 рік на всі продукти та послуги компанії

Згуртована команда професійних співробітників

Компанія «РІК-ПЛАСТ» почала свою діяльність в 2000 році. За роки роботи на ринку нами пройдено великий шлях до великої структури з власною виробничою базою і потужною дилерською мережею на всій території України. Активний розвиток дилерської мережі і приватних продажів, тягли за собою постійне збільшення обсягу продукції, що виготовляється. З огляду на постійний приріст замовлень, нам необхідно було купувати більш нове високоякісне обладнання.

В даний час завдяки придбанню нової автоматичної лінії, потужність і якість виробництва значно зросли. У зв'язку, з чим фірма «РІК-ПЛАСТ» запрошує до співпраці нових дилерів. Наш багаторічний досвід, сучасне обладнання, кваліфікований персонал, досвідчені й уважні менеджери дозволять задовольнити будь-які запити замовників.

Вся продукція компанії сертифікована, гарантією якості продукції є партнерство виробника з лідерами будівельної промисловості. При необхідності ми можемо виконати доставку нашої продукції на особистому транспорті практично в усі регіони України.