БУДІВЕЛЬНЕ РИШТУВАННЯ

Характеристики та опис на клино-хомутові, рамні і ригельні риштування

Компанія «РІК-ПЛАСТ» пропонує вашій увазі продукцію високої якості за доступною ціною. Широкий вибір будівельних риштувань від перевіреного постачальника - можливість отримати функціональні допоміжні конструкції, які використовуються в будь-якого роду будівельних та оздоблювальних роботах.

Наша продукція відповідає всім нормам безпеки і має документально підтверджену безліч переваг перед аналогічним асортиментом інших компаній. Наші будівельні риштування відповідають всім сучасним вимогам, вони надзвичайно міцні і можуть утримувати значну вагу. При дотриманні правил експлуатації даного виду будівельного обладнання воно прослужить тривалий термін. Риштування будівельні купити можна в Києві, але наша компанія може здійснити доставку в будь-який регіон України. Купити риштування будівельні металеві ціна яких конкурує з більшістю виробників можна зателефонувавши в наш офіс уточнивши зручний для вас спосіб або зробити замовлення прямо на нашому сайті в цьому розділі обравши відповідну вам групу: клино-хомутові риштування, рамні риштування або ж ригельні риштування.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ НАШИХ БУДІВЕЛЬНИХ РИШТУВАНЬ

РАМНІ БУДІВЕЛЬНІ РИШТУВАННЯ

Не вимагають при монтажі спеціальних сполучних елементів або інструментів і навичок. Сфера використання: утеплення фасадів, встановлення вікон, реставраційні роботи і т.д.

ХОМУТОВІ БУДІВЕЛЬНІ РИШТУВАННЯ

Відрізняються універсальністю і високим ступенем надійності. З'єднуються за допомогою спеціальних муфт. Використовуються в якості тимчасових опорних конструкцій як зовні так і всередині будівель.

РИГЕЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РИШТУВАННЯ

Використовуються переважно для фасадних і штукатурних робіт. Відрізняються високим рівнем стійкості до великих навантажень. Конструкція складається з горизонтальних елементів - ригелів.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДІВЕЛЬНОГО РИШТУВАННЯ

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Надійність та універсальність металоконструкції. Будівельні риштування тури купити - означає придбати обладнання, яке призначене для виконання самих різних висотних робіт: при очищенні, фарбуванні або утепленні фасадів багатоповерхових будівель, виконання різних реставраційних і штукатурних робіт.

АСОРТИМЕНТ

Вид будівельного риштування яке випускається нашою компанією, включає в себе на даний момент — три найбільш затребуваних типи. Це ригельні, хомутові та рамні риштування. Купити риштування будівельні можна з різною комплектацією під конкретні запити. У нас також можливо орендувати будівельне риштування за доступними цінами.

БУДІВЕЛЬНЕ РИШТУВАННЯ

ЦІНОУТВОРЕННЯ

Риштування будівельні вартість яких не дуже різниться від цін на вишка тура пересувна. Тому придбати дане обладнання можуть як невеликі фірми так і приватні особи, які займаються різними роботами на висоті. А завдяки компактним розмірам в розібраному вигляді, можна не турбуватися про велике складське приміщення для їх зберігання.

РОЗМІРИ

Габаритні розміри та міцність майданчика дозволяють виконувати встановлення механізованої лебідки, за допомогою якої можна доставляти на висоту необхідні будівельні матеріали та інструменти на риштування тура будівельні. При цьому максимальна висота може бути оперативно змінена відповідно до конкретних вимог.

Створювані нами будівельні риштування з труб відрізняються підвищеною стійкістю. Для цього в їх конструкції передбачена здвоєна діагональ, а підвищена безпека працюючих на такій споруді забезпечується наявністю надійних настилів і огороджень.

ЗАГАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ БУДІВЕЛЬНОГО РИШТУВАННЯ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА

РОБОЧА ПЛАТФОРМА

Розміри настилу у наших риштувань відрізняються - рамні риштування йдуть з розмірами 1000 мм на 3000 мм, риштування будівельні клино хомутові 750 мм на 3500 мм, а розмір ригельних риштувань залежить від того як буде збиратися ця конструкція і може бути від 1200 мм до 2000 мм, як по ширині, так і довжині.

СУКУПНА ВИСОТА

Мінімальна та максимальна габаритна висота у будівельного риштування нашого виробництва теж різна, робоча висота починається з 2 метрів і до 30 метрів максимум мають рамні будівельні риштування, риштування клинові будівельні до 40 метрів і ригельні приставні риштування до 60 метрів.

ПИТОМЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Будівельні риштування тура нашого виробництва мають наступні параметри максимального навантаження на 1 м² металоконструкції: у рамних і клинових риштувань будівельних це дорівнює 200 кг/м², а риштування ригельні можуть витримувати людей і будівельні матеріали до 600 кг/м².

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТ ПРИ ВИБОРІ БУДІВЕЛЬНОГО РИШТУВАННЯ?

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Завжди тільки особистий та індивідуальний підхід до кожного покупця, який вирішив купити риштування будівельні трубчасті, але не знає, яку саме конструкцію йому обрати. Безкоштовні консультації по телефону з досвідченими менеджерами дозволяють швидко вирішити будь-яку проблему, отримати відповідь на питання, що цікавить.

ОПЕРАТИВНЕ РІШЕННЯ

Оперативне вирішення будь-якого питання, що виникає у нашого покупця. Готовність керівництва компанії йти на компроміс в будь-якого роду спірних ситуаціях. Ви захищені з різних сторін, і перевірити це на власному досвіді дуже просто - достатньо вперше купити будівельні риштування безпосередньо у компанії «РІК-ПЛАСТ».

ВЕЛИЧЕЗНИЙ ДОСВІД

Протягом досить довгого періоду часу, ми отримали величезний досвід в сфері виробництва металевих риштувань, що дозволяє нам удосконалювати свою роботу. Бездоганність у кожній деталі - прерогатива успішних компаній. До цієї категорії належить і наша. Продаж будівельного риштування для вас стала ще простіше.

СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІН

Адекватне співвідношення ціни на риштування металеві будівельні і належної якості, яке орієнтоване навіть на самого вимогливого замовника та задоволення його інтересів. Наше будівельне обладнання може дозволити собі майже кожен: як великий забудовник, так і приватна особа, наприклад, для ремонту його дачного будинку.

ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ БУДІВЕЛЬНОГО РИШТУВАННЯ

Де можна купити будівельне риштування?

Купити будівельні риштування в Києві можна безпосередньо на складах або офісі нашої компанії, а також зробити замовлення прямо тут на нашому сайті додавши товар у кошик та потім відправивши заявку. Якщо ви з іншого регіону, то ми виконуємо доставку практично по всій Україні.

Де купити будівельні риштування або оплатити?

Риштування будівельні фасадні купити, можна як і за безготівковим розрахунком, так і іншим зручним для вас шляхом - це одна з наших пропозицій, яка може зацікавити покупців і з інших міст. Більше інформації тут.

Як отримати будівельні риштування фасадні?

При укладанні відповідного договору риштування тура будівельні можуть бути вислані за необхідною адресою, з використанням послуг перевізних фірм з нашого списку. У разі закупівлі великої партії риштування, ми готові розглянути можливість безкоштовної доставки виробів в сусідні області.

Чи можливо взяти в оренду будівельні риштування?

Наша компанія надає послугу оренда будівельного риштування за конкурентними цінами, правда, на сьогоднішній день, ми здійснюємо тільки, прокат риштувань будівельних рамних. Повна інформація є в цьому розділі.

Будівельні риштування підмостки, придбані у нас, дадуть вам прекрасну можливість швидко провести всі будівельно-ремонтні заходи, з неодмінно високим рівнем безпеки для кожного робітника. З нами це просто, швидко і вигідно. Величезна база постійних клієнтів поповнюється з кожним днем.

Риштування будівельні купити безпосередньо від виробника - це 100% гарантія забезпечення якісними комплектуючими і запасними частинами, що підвищує надійність використання. Купити риштування будівельне ціна на які одна з найнижчих по Україні це і підтримка української фірми-виробника.

Компанія «РІК-ПЛАСТ» зацікавлена ​​тільки в сумлінному виконанні своїх замовлень!

Оцінка подачі інформації

Ваша оцінка подачі інформації на цій сторінці?: 92.5% - 4 думок
Відмінно
93%