Вишка-тури 1.6 х 0.8

Компактні та швидкомонтуємі вишки тури

У багатьох випадках при будівництві об'єктів найрізноманітнішого призначення потрібні компактні та швидко встановлююмі вишки-тури. Їх використання дозволяє ефективно проводити роботи по внутрішній і зовнішній обробці будівель. База мобільних вишок забезпечена вільно позиціонуюмими обгумованими колесами, що дає можливість переміщати конструкцію по нерівних поверхнях не розбираючи її. Габарити базового блоку таких конструкцій - в довжину 1600 мм, в ширину 800 мм - дозволяють застосовувати дану вишку-туру в умовах обмеженого простору. Якщо ж вам потрібна тура вишка будівельна ще менших габаритів, можливо тоді варто звернути увагу на будівельні підмостки нашого виробництва.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИШКА-ТУР 1.6 x 0.8

РОБОЧА ПЛАТФОРМА

Розміри настилу для виконання робіт у всіх видів вишок-тур 1.6 х 0.8 рівні довжині 1600 мм та ширині 800 мм

СУКУПНА ВИСОТА

Мінімальна і максимальна габаритна висота у вишок-тур 1.6 х 0.8, відповідно 3000 мм у тури (1+1) і 6600 мм у вишки (4+1)

ВИШКА-ТУРИ 1.6 x 0.8

ВАГА КОНСТРУКЦІЇ

Вага одного комплекту будівельної вишки 1.6 х 0.8 в зборі - від 90 до 167 кілограм і залежить від типу вишки

ПИТОМЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Найбільше максимальне навантаження у будь-якого типу вишки - дорівнює 200 кг на кожен квадратний метр конструкції

Будівельні тури вишки на колесах виготовляються з конструкційної сталі з поверхневим полімерним покриттям. В якості матеріалу настилу застосовується вологостійка багатошарова фанера. З метою зручності в експлуатації тура будівельна 1.6 х 0.8 обладнана плоскими драбинами зі ступенями, покриття яких виключає ковзання при підйомі. Дані моделі вишок не передбачають використання домкратів та стабілізаторів, але при необхідності, їх завжди можливо замовити додатково.

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ НАШИХ ВИШКА ТУР 1.6 х 0.8

НАДІЙНІСТЬ

В конструкції вишки передбачені здвоєні діагоналі, також високу безпеку робочих забезпечують міцні настили з люком

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Високий ступінь багатофункціональності, призначеної для виконання самих різних зовнішніх та внутрішніх робіт

ШВИДКІСТЬ

Миттєва фіксація секцій гарантує для конструкції вишка тури легке складання та розбирання, зберігаючи високу ступінь стійкості каркасу

МОБІЛЬНІСТЬ

Рухливість при експлуатації забезпечують колеса, що дозволяє переміщати конструкцію навіть по нерівностям не розбираючи її

Вишка тура будівельна купити в Києві можна приїхавши до нас в офіс та виконати оплату будь-яким зручним для вас шляхом або ж оформити замовлення прямо на цьому сайті обравши потрібну продукцію.

Оцінка подачі інформації

Ваша оцінка подачі інформації на цій сторінці?: 95% - 3 думок
Відмінно
95%