Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Будівельні вишка тури — та їх розповсюджені види

Будівельні вишка тури — та їх розповсюджені види

Вишки-тури представляють собою розбірні металеві конструкції, які використовуються для здійснення різних робіт на висоті. По суті, вони є більш досконалою і функціональною альтернативою традиційним будівельним риштуванням. Якщо ви наберете в пошуковику «вишка тура будівельна купити в києві» то побачите масу пропозицій від спеціалізованих інтернет-магазинів української столиці. Так що підібрати оптимальний за ціною та конструкцією варіант буде нескладно.

Види будівельних вишка тур

 

Пересувні

Найпоширеніші. Вони мають порівняно невелику висоту, так як в іншому випадку прогумовані колеса не зможуть витримати значну вагу металевої конструкції. Їх легко пересувати з місця на місце. Мінімальна висота вишок-тур зазвичай починається від 3000 міліметрів.

Модульні

Часто використовуються при будівництві швидкомонтованих будинків. За допомогою таких вишок-тур можна відносно хутко регулювати висоту секцій, додаючи або знімаючи окремі модулі. Останні мають високу жорсткість, що дозволяє всій конструкції тури мати хорошу стійкість навіть при значній її висоті.

Телескопічні

Зазвичай їх використовують при будівництві відносно невеликих будівель (висотою не більше 10-12 метрів). На телескопічних турах регулювати висоту дуже легко: з цим впорається будь-яка людина буквально за кілька секунд. Однак їх конструкції не є розбірними (власне, тому їх висота і обмежена).

Вишки-тури застосовуються не тільки в будівництві, але і для здійснення малярних робіт, прибирання вертикальних площ, встановлення реклами, на автозаправках, зйомки фільмів і так далі. Перед тим як визначитися з вибором, краще проконсультуватися з фахівцями для підбору оптимальної конструкції або почитати статтю тут на сайті.