Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Що з себе представляє вишка-тура

Що з себе представляє вишка-тура

Для виконання реставраційних, оздоблювальних та інших видів робіт на висоті, а також для монтажу світильників або рекламних щитів замість стаціонарних риштувань може застосовуватися спеціальна пересувна металева конструкція. Це вишка тура, мобільність якої забезпечується завдяки наявності коліщаток. Свою назву вона отримала за аналогією з облоговою вежею, що має подібну конструкцію.

Вибір будівельних вишок

Ці конструкції виробляються з металу, що дозволяє їм витримувати максимальне навантаження до 200 кг. Якщо висота вежі-тури складає більше 7 метрів, вона повинна обов'язково бути оснащена стабілізаторами, тобто похилими кутовими опорами. Існують також моделі, укомплектовані домкратами. Вони дозволяють встановлювати вишки-тури на нерівній місцевості. Моделі, які не мають додаткових опор, призначені для використання в приміщеннях.

Якщо ви вирішили придбати таку конструкцію, введіть в рядок пошуку фразу, наприклад, "вишка тура купити". При її виборі потрібно обов'язково звертати увагу на ширину помосту. Якщо для роботи в приміщеннях буде досить 0,8 метра, то для відкритих просторів бажано вибирати конструкції з квадратним майданчиком величиною 2 х 2 метри. На такій вишка-турі можуть одночасно переміщатися кілька робітників з різними пристосуваннями та матеріалами. Вишка з шириною помосту в 1,2 метра вважається універсальною. Незалежно від розмірів робочий майданчик в будь-якому випадку має огорожу, висота якого повинна становити не менше 1 метра. Це обумовлено елементарними вимогами безпеки для виконання робіт на висоті.