Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Переваги та недоліки збірно-розбірних вишок

Вишка-тури: плюси та мінуси

Під час проведення ремонту та й будь-якого іншого будівництва досить часто виникає потреба виконання тих чи інших робіт на висоті. У випадках, коли зведення стаціонарних будівельних риштувань неможливе технічно чи просто не рентабельно, можна розглянути такий варіант як вишка тура купити або орендувати яку може бути навіть набагато вигідніше у нашій компанії.

Переваги та недоліки збірно-розбірних вишок

Такі будівельні тури вишки на колесах представляють собою збірні мобільні конструкції із пофарбованих сталевих труб і можуть поставлятися з комплектом спеціальних стабілізаторів, які надають виробу додаткову стійкість. Тури мають невеликі параметри, від 800 міліметрів до 2 метрів в ширину і довжину робочої площадки, що дозволяє використовувати їх при нестачі вільного місця при проведенні різних робіт. Висота наших вишка-тур при цьому може складати від 3 метрів до 20 метрів. Ще однією перевагою таких металоконструкцій є можливість їх використання як для зовнішніх так і внутрішніх робіт.

При необхідності висота вежі змінюється шляхом додавання або видалення секцій. Монтаж та демонтаж обладнання виконується швидко і не вимагає наявності спеціальних навичок. На відміну від будівельних риштувань, при не дуже великій висоті, вишку-туру не обов'язково кріпити до стіни будівлі.

При всіх явних перевагах у подібних будівельних конструкцій є і свої обмеження. Такі вишки здатні витримувати менше ніж будівельне риштування навантаження, а це збільшує витрати часу на підйом різних матеріалів. Краще використовувати риштуваня і в тому випадку, якщо проводяться роботи пов'язані з постійними переміщеннями уздовж стін об'єкта, адже в такому випадку туру доведеться часто пересувати до потрібного місця. Незважаючи на це подібні вишки, як альтернатива риштуванню, завойовують все більшу популярність. Досить набрати в пошуковику «вишка тура ціна» і можна переконатися, що кількість пропозицій дуже велика, а значить вишки-тури затребувані.

Тура вишка будівельна безпосередньо від виробника - це 100% гарантія отримання якісних комплектуючих і запасних частин, а це підвищує надійність використання.