Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Як орендувати будівельне обладнання в Україні через інтернет?

Як орендувати будівельне обладнання в Україні через інтернет?

Ви можете замовити обладнання та техніку для проведення будівельних робіт, не залишаючи власного робочого місця. На запит "риштування будівельні київ" або "оренда будівельного обладнання", введеному в рядок пошуку Google або Bing, ви легко знайдете наш веб-сайт, де ви можете легко вибрати та замовити потрібний вам тип обладнання.

Чому є сенс орендувати будівельне обладнання у «РІК-ПЛАСТ»?

Компанія «РІК-ПЛАСТ» є давнім українським виробником будівельних риштувань та вишок туру з власними майданчиками для збирання та фарбування обладнання. У каталозі на відповідній сторінці сайту ви легко знайдете посилання на послуги та обладнання потрібних розмірів з відповідними технічними характеристиками.

Вартість оренди розраховується індивідуально, залежно від складності та розмірів конструкції, тривалість прокату становить не менше 5 днів (через особливості амортизації обладнання). На замовлення конструкцій площею понад 1000 м² діють спеціальні знижки та інші особливі умови. Доставка здійснюється силами нашої компанії за рахунок замовника (умови індивідуальні) по Києву та іншим містам та регіонам України або взагалі безкоштовно в період акцій.

При оренді будівельних риштувань потрібно також внести заставний платіж у розмірі 100 грн. за м² риштувань, який після виконання умов договору повертається замовнику за мінусом орендної ставки (1 грн. на добу). За бажанням клієнта можливий готівковий та безготівковий розрахунок, як у нашому офісі, так і на території клієнта (в офісі компанії або на будівельному майданчику).