БУДІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Для власників приватного бізнесу та забудовників будь-якого рівня

Наша компанія готова запропонувати будівельне обладнання для власників приватного бізнесу і забудовників будь-якого рівня. У пріоритеті - індивідуальний підхід до ваших потреб і виключно якісні пристосування для роботи на висоті.

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ

БУДІВЕЛЬНІ РИШТУВАННЯ

БУДІВЕЛЬНІ РИШТУВАННЯ

Каркасні спорудження, здатне зробити монтажні або оздоблювальні роботи безпроблемним заходом. Користуються великою популярністю у будівельників в силу легкості установки.

ВИШКА-ТУРИ

ВИШКА-ТУРИ

Мобільна конструкція збірного типу з різною кількістю секцій за бажанням замовника. Широка область застосування для зручності будівельно-реконструкційних робіт.

МОНТАЖНІ ПІДМОСТКИ

МОНТАЖНІ ПІДМОСТКИ

Одноярусна конструкція, використовується при виконанні електромонтажних робіт на висоті, при перекритті будівель промислового або житлового типу, що мають висоту від 3 метрів.

ОРЕНДА УСТАТКУВАННЯ

ОРЕНДА УСТАТКУВАННЯ

Оренда - швидке рішення для організації постачання будмайданчика допоміжним обладнанням. Наша компанія надає в оренду будівельні риштування та вишки тури.

Будь-які пропозиції замовника розглядаються в момент надходження замовлення в обробку. Ознайомтеся з технічними характеристиками кожного виду продукції, зробіть остаточний вибір, і спокійно приступайте до оформлення замовлення. Наше завдання - зробити ваші роботи по ремонту і будівництву безпечними.

НАШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВЕЛИЧЕЗНИЙ ДОСВІД РОБОТИ

Більше п'ятнадцяти років успішної діяльності на будівельному ринку України. Понад 3000 успішно виконаних великих контрактів.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО

Виготовлення будівельного риштування, вишок-тур, підмостків та послуги порошкового фарбування на своїх виробничих площах.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Великий вибір будівельного обладнання, від будівельних риштувань декількох типів та закінчуючи підмостками.

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Доставка в будь-якій кількості на особистому автотранспорті практично в усі регіони України пропонованої нами продукції.