Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Надійне будівельне обладнання за розумними цінами

Надійне будівельне обладнання за розумними цінами

Якщо вам потрібне якісне будівельне обладнання, звертайтеся в «РІК-ПЛАСТ». Компанія присутня на ринку двадцять років, протягом цього періоду вона отримала величезний досвід та створила широку дилерську мережу.

Особливості роботи компанії

Основною діяльністю компанії є продаж будівельного обладнання, пересувних вишок-тур, монтажних підмостків. Запропонована продукція має всі необхідні сертифікати якості.

Якщо ви не бачите необхідності придбання потроібного обладнання, то ви можете орендувати його на певний період. Фахівці компанії доставлять будівельне риштування, вишка-тури або інше обладнання за вказаною адресою, а якщо це буде необхідно то зберуть або розбируть конструкції. Мінімальна вартість замовлення становить від 500 грн.

Також «РІК-ПЛАСТ» пропонує порошкове фарбування виробів з різноманітних металів: нержавіюча сталь, алюміній тощо. Під час роботи використовуються високоякісні фарбувальні матеріали від провідних виробників галузі. Клієнт може вибрати різні кольори та текстуру для забарвлення поверхні.

«РІК-ПЛАСТ» здійснює свою діяльність на території України. Для того, щоб зв'язатися з менеджерами компанії, ви повинні заповнити форму зворотного зв'язку на нашому сайті, або зателефонувавши за телефонами. Відправка замовлених товарів, здійснюється зручним для вас шляхом після 100% оплати. Клієнт може перевести гроші на банківський рахунок або карту.