Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Вигідна оренда та купівля будівельного обладнання

Вигідна оренда та купівля будівельного обладнання

Для того щоб ремонт не здавався довгим і трудомістким, краще звернутися за допомогою до професіоналів. На виручку до своїх клієнтів завжди готова прийти наша компанія, яка займається виготовленням допоміжних конструкцій для будівництва. Організація виготовляє вишки-тури, підмостки, будівельні риштування ціна на які може вас порадувати.

Асортимент та послуги компанії

«RIK-PLAST» - успішна організація, яка піклується про те, щоб у кожного клієнта залишилися позитивні враження про співпрацю з нею. Компанія не просто виготовляє і продає своє обладнання, вона також готова надати його в оренду, що дозволяє клієнту заощадити гроші. Асортимент компанії постійно зростає і оновлюється. Так, ви можете взяти в оренду вишка-туру висотою від 3000 до 20000 мм, а також малярські вишки або підмостки від 1500 до 4900 мм. Якщо вам потрібні будівельні риштування, можна вибрати відповідні серед рамних, клино-хомутових та ригельних конструкцій.

Компанія на ринку з 2000 року. 20 з гаком років старанної роботи дали свої плоди і тепер компанія надає різноманітні послуги. До них відносяться не тільки продаж і оренда виробів, а й надання рекомендацій з вибору, доставка на ділянку клієнта. Також «RIK-PLAST» займається порошковим фарбуванням металовиробів. На продукцію надається гарантія. На рахунку компанії більше 3000 успішно виконаних контрактів, що говорить про високий професіоналізм співробітників. Компанія своєю працею і чималим списком досягнень змогла завоювати довіру своєї аудиторії!