Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Де купити будівельне риштування в Києві

Де купити будівельне риштування в Києві

При зведенні (реконструкції) будівель або проведенні робіт по ремонту фасадів не обійтися без будівельних риштувань. У столиці України на вигідних умовах придбати їх можна у нас, компанії-виробника RIK-PLAST. Для цього достатньо ввести в пошукову систему "риштування будівельні київ". Компанія пропонує широкий вибір збірних конструкцій, а її величезний досвід в цій сфері підтверджується кількістю успішно реалізованих великих угод (понад 3000 за двадцять з гаком років).

Що ми пропонуємо як виробник

«RIK-PLAST» випускає сучасні риштування з металевих труб. Такі конструкції дуже міцні і стійкі, здатні витримувати значну вагу, при правильній експлуатації мають тривалий термін служби. Для підвищення безпеки обов'язково забезпечені надійними настилами і огорожами.

В асортименті компанії - рамні, клино-хомутові та ригелні риштування:

  • Рамні риштування підходять для фасадних та оздоблювальних робіт. При їх монтажі не потрібні спеціальні сполучні елементи.
  • Клино-хомутові риштування являють собою традиційний тип збірних риштувань з можливістю нарощування, частини яких з'єднуються спеціальними замками. Застосовуються на невеликій висоті.
  • Ригельні риштування виготовляються з потужних труб і здатні витримувати значні навантаження. Використовуються на великих будівельних об'єктах.

На цьому сайті представлена ​​докладна характеристика кожного виду риштувань - розмір робочої платформи, загальна висота, питоме навантаження, складові елементи, сфера застосування. Тут можна самостійно розрахувати вартість конструкцій, купити вже готовий виріб або оформити індивідуальне замовлення за необхідними параметрами (якщо стандартні габарити вам не підходять).

RIK-PLAST своїм транспортом може здійснювати доставку товару не тільки по Києву, але і по всій країні.