Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Де можна використовувати вишка-тури

Де можна використовувати вишка-тури?

Рекламні агенції активно використовують вишку-туру в процесі монтажу банерів та інших видів зовнішньої реклами на фасадах будівель і білбордах. Усередині приміщень пересувні баштові конструкції застосовуються в цілях встановлення та ремонту приладів освітлення, що розміщуються під високими стелями. Пошуковий запит «вишка тура купити» в браузерах можуть сміливо вводити керівники театрів, які потребують придбання обладнання для монтажу та обслуговування висячих декорацій.

У туризмі і подієвій сфері

Організаторами масових заходів, що проводяться на відкритому повітрі, вишка тура пересувна може бути задіяна в якості спостережного пункту. На заміських туристичних об'єктах пересувні баштові риштування при дотриманні необхідних заходів безпеки можуть використовуватися як оглядовий майданчик. При проведенні спортивних змагань такі конструкції можуть застосовуватися в якості суддівських вишок.

При обслуговуванні будинків

За допомогою таких конструкцій зручно виконувати герметизацію міжпанельних швів на стінах малоповерхових будинків. Вишки-тури можна використовувати і для миття вікон будівель зі скляним фасадом. Іноді такі конструкції задіюються в ході монтажу супутникових антен і зовнішніх блоків спліт-систем.

У містобудуванні та логістиці

Муніципальними органами архітектури і їх підрядниками пересувні баштові риштування широко використовуються в ході реставрації високих об'єктів історико-культурної спадщини. В індивідуальному житловому будівництві пересувні баштові вишки можуть використовуватися при зведенні зрубу або в процесі укладання цегли. Аеропорти активно використовують вишки-тури при виконанні технічного обслуговування літаків.