Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

«РІК-ПЛАСТ»: надійна компанія з продажу будівельного обладнання

«РІК-ПЛАСТ»: надійна компанія з продажу будівельного обладнання

Проведення будівельно-монтажних робіт передбачає використання різних конструкцій. «РІК-ПЛАСТ» реалізує будівельні риштування, монтажні підмостки, вишки-тури та інше обладнання. Ціна продукції влаштує покупців з різним рівнем доходів. Багаторічний досвід роботи фірми гарантує клієнтам високу якість товарів, що реалізуються. У нашій компанії риштування будівельні купити можна онлайн на цьому сайті.

Які послуги пропонує фірма

Окрім продажу будівельного обладнання власного виробництва, фірма пропонує і інші послуги. «РІК-ПЛАСТ» надає обладнання в оренду. Серед широкого асортименту клієнт обов'язково підбере потрібні для тимчасового використання конструкції. При необхідності компанія доставляє обладнання до місця його експлуатації, виконує складання-розбирання риштувань або вишок і т.п.

Крім того, компанія займається порошковим фарбуванням. У роботу беруться вироби з алюмінію, нержавіючої сталі, чорних та інших металів. Замовник може вибрати різні кольори (за шкалою RAL) і текстури фарбування (наприклад, металік, муар, глянець, антик і т.д).

«РІК-ПЛАСТ» організовує доставку обладнання по всій території України за допомогою кур'єрської служби «САТ». Попередньо необхідно повністю оплатити замовлення (по виставленому рахунку). Термін доставки посилки - від одного до трьох днів. Територією Києва, в разі великого замовлення, компанія доставить обладнання власним транспортом.

Додаткову інформацію можна дізнатися, зателефонувавши: +380 (44) 502 46 68, +380 (66) 755 71 18, +380 (67) 963 87 90