Статейні матеріали

Статті на різноманітну тематику

Вишка тура - особливості застосування

Вишка тура: особливості застосування

При виконанні будівельних, малярно-ремонтних та інших робіт на висоті не обійтися без спеціальних пристосувань. Одне з них - вишка тура. За її допомогою можна безпечно проводити реставрацію архітектурних об'єктів, облицювання і фарбування стін будівель, заміну освітлювальних приладів, миття вікон, фасадів і т. д.

Як виконано пристосування і переваги його використання?

Вишка тура являє собою конструкцію з металу (наприклад, сталі, алюмінію, оцинковки і т. д.). Вона має поворотні колеса з гальмами, що дозволяє пересувати пристосування в будь-якому напрямку і легко його зупиняти. В якості настилу на вишці турі використовується багатошарова фанера.

Використання такого типу вишки має безліч плюсів:

  • Простота і зручність транспортування та зберігання, як в межах одного, так і між різними об'єктами, завдяки мобільності і невеликій вазі
  • Можливість швидкої збірки і демонтажу, що прискорює процес виконання робіт
  • Високі експлуатаційні характеристики: надійність, міцність, тривалий термін служби
  • Універсальність використання
  • Можливість установки навіть на нерівних поверхнях (наявні в складі конструкції домкрати дозволяють відрегулювати висоту ніжок і т. п.)
  • Роботи по установці зможе виконати людина без наявності спеціальної кваліфікації і певного набору інструментів

Якщо ви хочете купити таке пристосування онлайн, наберіть в пошуковику «купити вишка тура будівельна» та виберіть підходящий із запропонованих варіантів. При цьому орієнтуйтеся на такі характеристики як висота вишки, ширина робочого майданчика, вантажопідйомність та інше.